עורך דין פשיטת רגל ברחובות: הדרך שלך לעתיד ללא חובות

עורך דין פשיטת רגל ברחובות, עו"ד אסף ברבי, מעניק ייעוץ, ליווי וסיוע משפטי לחייבים שמעוניינים לפתוח בהליך פשיטת רגל, או בשמו החדש "חדלות פירעון".

פשיטת רגל הוא הליך שנועד לחייבים שאינם מסוגלים לעמוד בתשלום החובות השונים שלהם, בין אם מדובר באדם פרטי ובין אם מדובר בחברה עסקית.

עם השנים, הליך פשיטת הרגל זכה לשם רע והמון אנשים חושבים שמדובר בהליך שלילי ובתיוג שהם לא מעוניינים בו.

יחד עם זאת, חשוב לזכור כי פשיטת רגל וחדלות פירעון הם הליכים שנועדו לסייע לחייבים להחזיר את החיים למסלולם ולצאת ממעגל החובות בהקדם האפשרי.

עורך דין פשיטת רגל ברחובות אסף ברבי כאן כדי לסייע לחייבים שמעוניינים לבחון את האפשרויות השונות שעומדות בפניהם, ומעוניינים לחזור כמה שיותר מהר לשגרת חיים נטולת חובות והגבלות.

פשיטת רגל או חדלות פירעון?

חדלות פירעון הוא שמו של ההליך החדש שהחליף לאחרונה את הליך פשיטת הרגל. ההליך הזה דומה לפשיטת רגל, אך נעשו בו כמה שינויים לטובת החייבים.

חייב שמעוניין להתחיל בהליך זה, יוכל להגיש בקשה לצו פתיחת הליכים אם הוא עומד בכמה תנאים.

אם חובותיו גבוהים יותר מ-150 אלף ש"ח, והוא אינו מסוגל להחזיר אותם. אפשרות נוספת היא שהוא נמצא בשלב שבו הוא עדיין מסוגל לשלם את חובותיו, אך לא לאורך זמן.

גם חייבים שגובה החוב שלהם נמוך מ-150 אלף ש"ח יכולים להגיש בקשה לפתיחת הליך חדלות פירעון.

כדי לעשות זאת, עליו לעמוד בתנאים שונים, ולכן מומלץ להתייעץ עם עורך דין פשיטת רגל ברחובות, שמכיר את התחום מקרוב ויוכל לסייע לך בבחירת האסטרטגיה הנכונה לך כדי לצאת מהמצב הזה בהקדם האפשרי.

מה ההבדל בין פשיטת רגל לחדלות פירעון?

ישנם כמה הבדלים חשובים בין שני ההליכים, אך מעליהם יש הבדל בסיסי מאוד בתפיסה של ההליכים השונים.

הליך פשיטת הרגל נולד מתוך מחשבה שחוב הוא סימן להתנהגות לא טובה, לא מוסרית ופסולה. בניגוד לתפיסה הזאת, ביסוד של הליך חדלות פירעון קיימת ההבנה כי חוב הוא תולדה של כשל בהתנהגות כלכלית שעשוי לקרות לכל אחד ולכל חברה.

לכן, הליך חדלות פירעון נועד בראש ובראשונה לשקם את החייבים ולהחזירם לשגרת חיים תקינה תוך שמירה על צרכיהם ועל כבודם.

החוק החדש, שנכנס לתוקף בשנת 2018 ומסדיר את הליך חדלות הפירעון, נועד בשורה התחתונה להבטיח שהחייבים יזכו לשיקום כלכלי, ולא יהפכו לנטל על החברה.

שינוי נוסף הוא העברת האחריות לפיקוח וניהול ההליך מבית המשפט לכונס הרשמי, שזכה לשם "הממונה על חדלות פירעון ושיקום כלכלי".

עורך דין פשיטת רגל ברחובות כאן כדי לסייע לך

אסף ברבי-משרד עורכי דין מתמחה בין השאר בהליכי פשיטת רגל וחדלות פירעון, ומעניק סיוע למי שמצא עצמו כורע תחת נטל החובות ומעוניין לצעת מהמצב הזה במהירות ובכבוד.

עורך דין פשיטת רגל ברחובות אסף ברבי מעניק ייעוץ, ליווי וסיוע משפטי בכל שלבי ההליך. לפרטים נוספים צרו קשר.