מדוע כדאי לפנות לעורך דין מקרקעין מומלץ? ההוצאה שתחסוך לכם המון כסף

התשובה הקצרה לשאלה מדוע כדאי לפנות לעורך דין מקרקעין מומלץ היא שעו"ד כזה יכול לחסוך לך אלפי שקלים, ואולי אפילו עשרות ומאות אלפי שקלים.

ועכשיו לתשובה הארוכה. עסקאות נדל"ן - ולא משנה אם מדובר בנדל"ן פרטי או נדל"ן עסקי - הן ברוב המקרים העסקה הגדולה ביותר בימי חייו של אדם.

בין כל הנכסים שיש לנו, הבית שלנו הוא בדרך כלל הנכס היקר ביותר, או נכס נדל"ני אחר שנמצא ברשותנו. מחירן של דירות מגורים, לדוגמא, יכול לנוע בין מאות אלפי שקלים לכמה מיליונים טובים.

יחד עם זאת, המחיר של הנכס עצמו אינו ההוצאה היחידה שיש לשים לב אליה בעסקאות נדל"ן. מעבר לעלות הנכס עצמו, אסור להתעלם מהמסים הצפוים, מתשלומים נוספים על שיפוץ והשבחה ועוד.

היתרונות של עורך דין מקרקעין מומלץ

מכיוון שמדובר על עסקה במחיר גבוה מאוד - המחיר הגבוה ביותר שרבים מאיתנו יוציאו במהלך חייהם - חשוב לשים לב לכל פרט ופרט.

כל פסיק, כל סעיף וכל אות בחוזה המכירה עלול להוביל לרווח או להפסד של אלפי שקלים. כל התייחסות לא נכונה לענייני המסים עלולה לגרום להפסד של הון רב שלא תוכנן.

למעשה, עסקת נדל"ן שנעשית בלי ליווי של עורך דין מקרקעין מומלץ, בעל ותק וניסיון וידע בחוקי הנדל"ן, המיסוי והתקנות השונות, עלולה להתגלות כעסקת הפסד.

עורך דין מקרקעין יבחן את כלל הנתונים, כלל הרישומים וכלל האפשרויות, ויעניק ייעוץ, ליווי וסיוע כדי להתמודד עם כל הבירוקרטיה, עם כל הטפסים וישמור על הזכויות ועל הכסף שלך.

בשורה התחתונה, יש ישראלים רבים שמנסים לחסוך בעלויות העורך דין מתוך מחשבה שכך הם ירוויחו יותר כסף בעסקה. בדרך כלל, החיסכון על ליווי של עורך דין מקרקעין מומלץ יגרום להפסדים רבים יותר בהמשך הדרך.

הניסיון לחסוך על איש מקצוע בתחום הזה, עשוי לגרום להפסדים רבים, ולכן מדובר בצעד שאינו מומלץ. יש מצבים שבהם חשוב לפנות לאיש מקצוע ותיק ואמין, כדי שיוכל להבטיח את ההצלחה שלכם.

כמו שכבר לימדו אותנו: סוף מעשה במחשבה תחילה.

עורך דין מקרקעין אסף ברבי מעניק ללקוחותיו ייעוץ וליווי בכל השלבים של עסקאות נדל"ן שונות. בין אם מדובר בעסקאות של נדל"ן פרטי למגורים או להשקעה או בנדל"ן מסחרי - עו"ד ברבי מביא עמו ניסיון רב שנים ומעניק ללקוחותיו את השקט הנפשי שהם זקוקים לו ואת הביטחון שיש להם גב מקצועי שדואג לזכויות ולכסף שלהם.

אני מזמין אתכם לפנות אלי בכל שלב. לא משנה אם אתם רק מתכננים לבצע עסקה ומעוניינים לבדוק את העלויות, או שאתם כבר נמצאים לקראת עסקה כזאת - ליווי של עורך דין מקרקעין עם ניסיון יוכל לחסוך לכם אלפי שקלים.