עורך דין חדלות פירעון ברחובות: הדרך שלך לעתיד כלכלי נקי וחדש

עורך דין חדלות פירעון ברחובות יכול לעשות את כל ההבדל שאתה צריך בין חיים מחודש לחודש בניסיון לעמוד בחובות, לבין עתיד נקי מחובות ומהגבלות.

חדלות פירעון הוא ההליך החדש שנכנס לתוקפו בשנת 2019 והחליף את הליך "פשיטת הרגל" עבור חייבים פרטיים.

היתרון הגדול בהליך החדש הוא הרעיון שעומד מאחוריו. בניגוד לעבר, המחוקק היום מבין שחובות נוצרים בגלל התנהלות כלכלית לא נכונה ועלולה לקרות לכל אחד. חדלות פירעון רואה את החייב במרכז ונועד לסייע לו להשתקם כלכלית ולחזור לחיים תקינים.

ההבנה הזאת של המחוקק בנוגע לכניסה לחובות משפיע גם על כספים ציבוריים, שהרי שיקום של חייב תמנע ממנו להפוך לנטל כלכלי על החברה ועל מוסדות הרווחה.

לכן, אם אתה כורע תחת החובות, עורך דין חדלות פירעון ברחובות אסף ברבי יוכל לסייע לך לבחור את האסטרטגיה הנכונה שתחזיר אותך לשגרה נטולת חובות והגבלות במהירות האפשרית.

מה זה חדלות פירעון?

כאמור, חדלות פירעון הוא ההליך שהחליף את פשיטת הרגל, ונועד לשיקום של החייב תוך שמירה על זכויותיו.

מדובר במצב משפטי-כלכלי שנוצר כאשר חייב, בין אם מדובר באדם פרטי או בעסק, אינו מסוגל לשלם את חובותיו כיום, או שהוא צפוי לא לעמוד בתשלום החובות בעתיד. בנוסף, חדלות פירעון רלוונטית לחייב שגובה החובות וההתחייבויות שלו גבוה יותר מהשווי של הנכסים שלו.

למה כדאי לחייבים לפנות להליך חדלות פירעון?

כפי שכבר ציינתי מקודם, הליך חדלות פירעון נוסח בצורה כזאת שהחייב ושיקומו הם מרכז ההליך. לכן, מטרת ההליך היא להביא לשיקומו הכלכלי של החייב. יחד עם זאת, חדלות פירעון אינה מתעלמת מהנושים ומהכספים שחייבים להם.

הליך חדלות פירעון נועד הלכה למעשה לאפשר לחייבים לפתוח דף חדש, נטול חובות והגבלות שונות, ולאפשר לו להשתלב מחדש בחברה.

האם יש הגבלות על חייב בהליך חדלות פירעון?

כן. חייבים שפתחו בהליך של חדלות פירעון צפויים להתמודד עם הגבלות שונות, שכוללות הגבלות על הוצאת או הארכת דרכון, צו עיכוב יציאה מהארץ, הגבלות על פעולות בנקאיות ועל פעולות בכרטיסים בנקאיים שונים וכן הגבלות על הקמה או השתתפות בתאגידים.

ההגבלות האלה נועדו בעיקרון על מנת למנוע מצב של כניסה להוצאות גבוהות יותר, ואיתן חובות גבוהים יותר.

עורך דין חדלות פירעון ברחובות אסף ברבי

התמודדות עם חובות גבוהים עלולה להיות קשה מאוד. לכן, אני מזמין אותך להתייעץ עם עורך דין חדלות פירעון ברחובות עו"ד אסף ברבי.

משרדנו מתמחה בדיני חדלות פירעון, הוצאה לפועל ופשיטת רגל מזה שנים רבות, וסייע לחייבים רבים לצאת במהירות מנטל החובות.

ליווי של עורך דין שמתמחה בדיני חדלות פירעון יכול להיות ההבדל הגדול שבין חובות שהולכים ותופחים לבין שיקום כלכלי ועתיד נקי מחובות ומהגבלות.

עו"ד אסף ברבי מעניק ייעוץ, ליווי וסיוע משפטי לחייבים בכל השלבים של ההליכים השונים. הלקוחות שלי נהנים מידע נרחב ומניסיון רב בתחום הזה.

אל תתמודד עם כל החובות לבד. עורך דין חדלות פירעון ברחובות אסף ברבי יכול לסייע לך לצאת מהבוץ הזה אל עבר שיקום כלכלי ועתיד נקי מחובות ומהגבלות.