עורך דין מקרקעין ברחובות: אסף ברבי - משרד עורכי דין

עורך דין מקרקעין ברחובות, עו"ד אסף ברבי, מתמחה בכלל דיני המקרקעין ומעניק ליווי וסיוע משפטי עבור לקוחות שרוכשים או מוכרים נכסי נדל"ן. בנוסף, עו"ד ברבי מלווה יזמים ומשקיעים בכל שלבי עסקאות הנדל"ן שלהם.

בכל מה שנוגע לעסקת מקרקעין, חשוב מאוד להיעזר בעורך דין מקרקעין שמתמחה בחוקים, בתקנות ובהלכות השונות.

מדובר באוסף של המון חוקים וסעיפים שפזורים על פני חוקים, מסמכים והחלטות שונות. לכן, בעת ביצוע עסקת מקרקעין, או אפילו בשלבי ההכנה של העסקה, מומלץ להיעזר בשירותיו של עורך דין מקצועי שעוסק מזה שנים בתחום הזה.

עורך דין מקרקעין ברחובות, עו"ד אסף ברבי, מייעץ ללקוחותיו כיצד לנהוג במצבים שונים. הניסיון הרב מלמד כי ניתן לחסוך לא מעט טרחה, בירוקרטיה וכספים רבים על ידי פנייה לעורך דין מומחה.

עבור רוב הציבור בישראל, עסקאות נדל"ן הן העסקאות הגדולות ביותר שהם עושים במהלך חייהם, עסקאות שבהן כל סעיף, כל אות וכל פסיק יכולים לבוא לידי ביטוי ברווח או בהפסד של אלפי שקלים, ואף עשרות אלפי שקלים.

אם חיפשת עורך דין מקרקעין ברחובות, אין ספק שהגעת למקום הנכון. עו"ד ברבי מעניק סיוע מקצועי וליווי משפטי עבור צדדים שונים בעסקאות נדל"ן - גדולות וקטנות - ולקוחותיו נהנים מראש שקט ומהביטחון שיש גב מקצועי שדואג לזכויות ולכסף שלהם.

עורך דין מקרקעין מסייע בתחום המסים

בין שאר העיסוקים של עורך דין מקרקעין ברחובות אסף ברבי, יש לציין גם את העיסוק בדיני המיסוי השונים. כפי שציינו מקודם, עסקאות נדל"ן הן בין העסקאות הגדולות ביותר בחייו של אדם, ולרכיב המס יש משמעות גדולה.

מדובר במסים שיכולים להגיע למאות אלפי שקלים, ולכן מומלץ לפנות לעורך דין מקרקעין עם ניסיון רב, שמכיר את דיני המיסוי לעומק.

בין המסים השונים שרלוונטיים לעסקאות נדל"ן, ניתן למצוא מס שבח, מס רכישה והיטל השבחה.

מס שבח

מס שבח הוא מס שמוטל על הרווח ההוני שנוצר בין ערך הנכס בעת הרכישה שלו, לבין ערך הנכס בעת המכירה שלו. המס הזה מוטל על המוכר, שנהנה מעליית ערך הנכס בתקופה הזאת.

מס רכישה

מס הרכישה מוטל על הרוכש. בעת רכישה של נכס נדל"ן יש לחשב עלויות נוספות מעבר לעלות הנכס עצמו. אחת העלויות שאסור להתעלם מהן היא מס הרכישה.

היטל השבחה

היטל השבחה הוא תשלום נוסף שמוטל על כל עסקת מקרקעין. לעתים, יש לשלם גם היטל השבחה לרשות המקומית הרלוונטית, במידה וערך הנכס זכה להשבחה בזכות פעולות שונות של הרשות.

כאמור, עסקת מקרקעין עשויה להיות העסקה הגדולה ביותר במהלך ימי חייך. כל סעיף, כל אות וכל פסיק עשויים להוביל להשלכות מרחיקות לכת מבחינה כספית.

לכן, בכל מקרה של עסקת נדל"ן כזו או אחרת, ולא משנה אם אתם מהצד של המוכרים או מהצד של הרוכשים, מומלץ לכם להתייעץ עם עורך דין מקרקעין ותיק ומנוסה.

ייעוץ כזה יכול לחסוך לחסוך לכם אלפי, עשרות אלפי ואולי אפילו מאות אלפי שקלים במעמד העסקה, וגם בשנים שאחריה.

עורך דין מקרקעין ברחובות כאן בשבילך

עו"ד אסף ברבי הוא עורך דין מקרקעין ברחובות שמתמחה כבר שנים רבות בעסקות נדל"ן מכל הסוגים, ומלווה לקוחות פרטיים ועסקיים בכל שלבי העסקה השונים - משלב התכנון עד שלב החתימה - וגם אחריה.

לפרטים נוספים, אנא צרו קשר עם עו"ד אסף ברבי ותיהנו מהמקצועיות של עורך דין מקרקעין ברחובות עם ניסיון רב שנים.